Gruntowe pompy ciepła

 

DHP-H

Pierwszym najbardziej znanym modelem pompy ciepła jest DHP-H .  Jest to pompa kompaktowa z wbudowanym zasobnikiem wody ciepłej o pojemności 180 Litrów .  Ta pompa ciepła cechuje się najwyższą niezawodnością i dostosowaniem do potrzeb klienta . Model ten instalowany jest od wielu lat i stanowi początek dla wielu modeli pomp Danfoss które odziedziczyły po tym modelu niezawodność i funkcjonalność .  Mimo upływu lat DHP-H jest wciąż w produkcji i sprzedaje się świetnie na wielu rynkach europejskich.  

                                                                                                   

   

 - Karta Katalogowa

 - Instrukcja Obsługi

  - Instrukcja Montażu

 

Dostętpne moce  4 - 16 KW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DHP-L 

DHP-L to pompa ciepła która nie posiada zasobnika wody ciepłej. Jest to pompa ciepła zbudowana dla użytkowników którzy już posiadają zasobnik wody ciepłej bądź planują zainstalowanie  większego niż 180 litrów standardowo montowanego  w pompach kompaktowych . Jest to pompa ciepła z serii DHP-H pozbawiona zasobnika ciepłej wody i jest nico niższa od swojego pierwowzoru.

 

 - Broszura o pompach ciepła Danfoss

- Instrukcja obsługi

- Instrukcja Montażu

 

 

Dostępne moce 4-16KW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DHP-H Opti Pro +

 

Jest to pompa kompaktowa z wbudowanym zasobnikiem ciepłej wody użytkowej o pojemności 180 litrów .Ten model pompy ciepła powstał po wielu sukcesach swojego porzednika DHP-H .  Dziedziczy najlepsze cechy i funkcjonalność.  Dodatkowo model ten został wyposażony w elektroniczne pompy obiegowe dolnego i górnego źródła dzięki czemu automatyka jest w stanie dopasować obroty pomp do wymagań obiektu. Pozwala to na większe oszczędności w  rocznym użytkowaniu urządzenia . Pompę tą wyposażono także w system TGG , gorącego gazu wraz z trzecim wymiennikiem ciepła. System ten pozwala na odzyskanie ciepła odpadowego z układu chłodniczego i dodatkowe dochłodzenie czynnika co powoduje kolejne oszczędnośći w eksploatacji .  Urządzenie zostało wyposażone w nowy czynnik chłodniczy R410A który poprawił parmetry i sprawdność tej pompy ciepła.

 

 

- Karta Katalogowa

- Instrukcja Obsługi

- Instrukcja Montażu

 

 Dostępne Moce 6 - 13KW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DHP-L Opti Pro+

To pompa ciepła zbudowana w oparciu o pompę DHP-H Opti Pro+ , pozbawiona została jednak zbiornika ciepłej wody . Dzięki temu nadaje się do modernizacji istniejących obiektów bądź zainstalowania większego zbiornika wody ciepłej niż 180 litrów stosowanego w wersji kompaktowej.

 

 -Broszura o pompach ciepła Danfoss

 - Instrukcja Montażu

 

Dostępne moce 6 -17 KW