Jeśli masz pytania zadzwoń:

725 777 017

lub napisz: info@optimumtech.pl

nasi kolsultanci rozwieją
wszelkie wątpliwości


Co robimy?

 

Optimumtech jest firmą rodzinną zajmującą się nowoczesnymi technologiami. Oprócz działalności instalacyjnej potrafimy rozwiązywć niekonwencjonalne problemy techniczne w sposób najbardziej optymalny, związane z elektrotechniką , fotowoltaiką , pompami ciepła , IT i wiele innych związanych oczywiście z naszą bierzącą działalnością.

Firma ciągle się rozwija głównie w kierunku nowoczesnego budownictwa , nie spoczywamy na laurach ciągle przemy do przodu realizując coraz bardziej skomplikowane projekty techniczne.   

Dostarczamy głównie bardzo wysoką jakosć a  każdy klient traktowany jest w sposób wyjątkowy i z każdym mamy kontakt wiele lat po realizacji projektu.  

Zajmujemy się doradztwem doborem i realizacją  instalacji  pomp ciepła , oraz wentylacji z odzyskiem ciepła. Dostarczamy także rozwiązania dla mikro instalacji fotowoltaicznych.  Jesteśmy partnerem firmy Danfoss której produkty instalujemy i obsługujemy. Umowa z Danfoss daje nam możliwości sprzedaży , montażu , oraz serwisu montowanych przez nas urządzeń.

Posiadamy bezpośrednią umowę z Danfoss Polska , oraz Danfoss GMBH w Niemczech . Dostarczamy najlepszą jakość , oraz wsparcie techniczne wprost z działów technicznych i projektowych Danfoss GMBH i Danfoss Polska

Wieloletnie doświadczenie z branży IT , Elektrotechniki i ciepłownictwa pozwala nam w sposób profesjonalny obsługiwać naszych klientów.

Obszar działania: woj. dolnośląskie (Wrocław) oraz woj. śląskie.

 

Skontaktuj się z nami,  odpowiemy na wszelkie pytania