Jeśli masz pytania zadzwoń:

725 777 017

lub napisz: info@optimumtech.pl

nasi kolsultanci rozwieją
wszelkie wątpliwości


Instalacja

 

 Proponujemy instalację wentylacji z odzyskiem ciepła firmy Danfoss.  Wykonujemy instalacje rekuperacji na bazie produktów Danfoss Air , wszystkie elementy instalacji pochodzą od jednego producenta.

 

 

System Air Flex jest kompleksowym rozwiązaniem do budowy wydajnych i cichych systemów wentylacji. Dzięki doskonałemu dopasowaniu systemu do rekuperatorów Danfoss rekuperacja w twoim domu będzie działała w odpowiedni , płynny i najbardziej wydajny sposób.

Optimumtech korzysta z ogromnej wiedzy i doświadczenia naszego partnera którym jest firma Danfoss. Każdy klient zainteresowany systemem wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła Danfoss Air otrzymuje projekt swojej instalacji zrobiony na podstawie rzutów budynku. Usługa projektowania jest gratis a projekt przygotowywany jest w pracowni Danfoss  Polska w Grodzisku Mazowieckim. 

Dzięki takiemu rozwiązaniu firma nasza na podstawie projektu i zestawienia materiałowego może w szybki i profesjonalny sposób wykonać instalację wentylacji w twoim domu bądź firmie. 

Jeżeli szukasz solidnej rodzinnej firmy by zbudować twój system wentylacji , skontaktuj się z nami - Kontakt

 

Zobacz także - Fotowoltaika , sposób na własną elektrownię