Jeśli masz pytania zadzwoń:

725 777 017

lub napisz: info@optimumtech.pl

nasi kolsultanci rozwieją
wszelkie wątpliwości


Produkty Danfoss Air

 

 Rekuperatory Danfoss Air

Danfoss oferuje cztery podstawowe centrale wentylacyjne  Air a1, a2 do montażu w poziomie np. na strychu , oraz  Air w1 , w2  do montażu pionowego na ścianie. Danfoss Air to skandynawska niezawodność i wysoka jakość.  Elegancki wygląd i nowoczesna bryła powoduje że doskonale wpasowuje się w otoczenie.

Najlepsze podzespoły

System wentylacji Danfoss zbudowany jest z najwyższej jakości materiałów i podzespołów testowanych przez użytkowników na całym świecie.

Nowoczesna konstrukcja budowy

Doskonale przemyślana konstrukcja pozwala na płynną, cichą pracę i bezawaryjne działanie. Ulokowanie wszystkich elementów centrali zostało dopracowane w taki sposób by konstrukcja spełniała wysokie wymogi klientów i norm europejskich.

Szczelna izolacja

Rekuperatory Danfoss zostały tak zbudowane by nie tworzyły się w okół nich mostki termiczne dzięki czemu należą do najlepszych urządzeń na rynku.

Wszystko pod kontrolą

Niespotykana łatwość obsługi dzięki sterownikowi Air Dial. Air Dial to sterownik bezprzewodowy który może być umieszczony niemal w każdym miescu umożliwiając łatwy i szybki dostęp do różnych funkcji twojego systemu wentylacji. Można przenosić Air Dial w dowolne miejsce a ponowne połączenie z centralą rekuperacyjną odbywa się na zasadzie plug and play.

 

Zobacz prezentację Danfoss Air 

Zobacz także - Ogniwa fotowoltaiczne , sposób na własny prąd