Ogrzewanie podłogowe

 

Ogrzewanie podłogowe jako świetny system dla oszczędnego budynku

 

Ogrzewanie podłogowe lub inne wielko powierzchniowe to idealne rozwiązanie dla pomp ciepła. Pompa ciepła produkuje duże ilości ciepła lecz o niskiej temperaturze. Dzięki temu im większą powierzchnię oddawania ciepła zapewnimy tym lepsze efekty ogrzewania uzyskamy.

Wykonujemy ogrzewanie podłogowe głównie w systemach Danfoss. Jest to sprawdzony i dobrze znany system ogrzewania podłogowego  stosowanego od lat w skandynawii i na całym świecie.  Instalacja ogrzewania podłogowego dla naszego klienta  jest zawsze najpierw zaprojektowana przez dział inżynieryjny Danfoss Polska. Firma nasza trzyma się ściśle wytycznych projektowych przekazanych przez firmę Danfoss jak również zestawienia materiałowego które pozwala nam  w szybki i bezpieczny sposób bez ponoszenia ryzyka nieodpowiedniego doboru materiałowego wykonać ogrzewanie podłogowe u naszego klienta. 

Projekt

Projekt instalacji ogrzewania podłogowego nasi klienci otrzymują gratis. Wraz z projektem robione są wszelkie obliczenia, między innymi przepływów, ciśnień czy średnic orurowania. Dzięki temu klient może być pewny że jego instalacja wykonana jest w sposób profesjonalny.

Ogrzewanie podłogowe Danfoss to solidna markowa instalacja która zapewni komfort i oszczędność przez wiele lat.