Jeśli masz pytania zadzwoń:

725 777 017

lub napisz: info@optimumtech.pl

nasi kolsultanci rozwieją
wszelkie wątpliwości


Dlaczego pompa ciepła

Ekonomicznie

Słońce jest źródłem wszelkiego życia, a jego promieniowanie zapewnia dużą ilość darmowej energii, która jest przechowywana w powietrzu, podłożu skalnym, gruncie, w rzekach i jeziorach. Pompa ciepła pozwala korzystać z tej bezpłatnej energii poprzez gromadzenie i uzyskiwanie ciepła tak skutecznie, że można obniżyć koszty ogrzewania w niektórych przypadkach nawet o 75%.

W rzeczywistości, oszczędności mogą okazać się tak wysokie, że można spłacić inwestycję w pompę ciepła w ciągu zaledwie kilku lat.

Komfortowo

Pompa ciepła praktycznie nie wymaga konserwacji i nie wymaga uzupełniania paliwa. Jest bardzo łatwa w obsłudze i zajmuje mało miejsca. Zwykle wymaga mniej niż pół metra kwadratowego powierzchni.

Pompy ciepła Danfoss mogą być sterowane zdalnie, co jest bardzo przydatne, gdy jesteś daleko od domu. Możesz obniżyć temperaturę przed wyjazdem, a następnie podnieść ją tuż przed powrotem do domu za pomocą połączenia z Internetem w dowolnym miejscu na świecie.

Niezawodnie

Instalacja pompy ciepła to inwestycja na wiele lat. Pompa ciepła jest urządzeniem znanym już od dziesięcioleci i dopracowanym pod każdym względem. Będzie dla ciebie pracować i pracować , i pracować , i pracować ....

Przyjaźnie dla środowiska

W ciągu ostatnich 100 lat ludzkość zwiększyła zużycie energii 16-to krotnie. Pięciokrotnie bardziej zanieczyszcza się obecnie powietrze.

Nadmiar dwutlenku węgla i innych gazów, które powstają, gdy węgiel i ropa naftowa są spalane przyczynia się do efektu cieplarnianego. W rezultacie temperatura na Ziemi wzrasta. Konsekwencje są trudne do przewidzenia, ale wielu ekspertów uważa, że podnoszenie się poziomu mórz i ocieplenie się klimatu spowodują powodzie, huragany i inne katastrofy.

Wybierając rozwiązanie pompy ciepła można przyczynić się do zmniejszenia wpływu gazów na środowisko.

 Jeśli planujesz budowę domu zobacz także informacje na temat budowy domu niskoenergetycznego na nowoczesnej płycie fundamentowej z pompą ciepła Danfoss